Transport materiałów sypkich

Przedsiębiorstwo transportowe istniejące od 1996 roku z pewnością cechuje się doświadczeniem i niezbędną wiedzą. Dokładnie tak jest w przypadku naszej firmy. Dlatego chcemy zaoferować Ci najbardziej sprawdzone, przez lata środki do transportu materiałów sypkich.

W swojej flocie posiadamy sprzęt wyłącznie sprawdzony i w pełni bezpieczny, dlatego dajemy Ci gwarancję, że towary zawsze dostaną przewiezione bezpiecznie na czas. Dzięki zapleczu warsztatowemu, nigdy nie zawiedziemy naszego kontrahenta, bowiem przeglądów i konserwacji, sprzętu dokonujemy na własną rękę. Naszą przewagą nad konkurencją jest posiadanie działu logistyki, kierowców z dużym doświadczeniem i własnego mobilnego serwisu a także dzięki współpracy z firmą Hydro Truck Kujawy sp. z o.o. stałej dostępności do części zamiennych do kompresorów i naczep.

Flota

Zestawy do cementu: to ciągniki siodłowe wyposażone w kompresory do pneumatycznego rozładunku plus naczepy dolnozsypowe o pojemnościach od 31 do 36 m3, każda naczepa posiada aktualne badania TDT.

Co przewozimy?

  • cement luzem,
  • popioły,
  • wapno
  • i inne materiały sypkie.
Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Zaufali
nam