O firmie

Firma ZABŁOCKI TRANSPORT Jarosław Zabłocki, powstała w 1996. Od tego momentu, nieprzerwanie dbamy o swój rozwój, poszerzanie działalności i zbieramy cenne branżowe doświadczenia. Dzięki temu, że zatrudniamy wyspecjalizowany personel, jesteśmy pewni
o najwyższą jakość i staranność świadczonych usług. (Kierowcy z wieloletnim doświadczeniem, mechanicy warsztatowi, oraz dział logistyki). Jako przedsiębiorstwo specjalizujemy się w transporcie materiałów sypkich, głównie: cement luzem, popioły lotne etc. Jesteśmy firmą dbającą o swój rozwój i poszerzanie know-how, dzięki czemu śmiało, możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy przedsiębiorstwem nowoczesnym. Obecnie posiadamy ponad dwadzieścia zestawów do transportu materiałów sypkich.

Co nas cechuje ?

Terminowość, bezpieczeństwo, odpowiedzialność i wysokojakościowe usługi. Spośród innych przedsiębiorstw branżowych, wyróżnia nas fakt, posiadania własnego zaplecza, w postaci warsztatu i mobilnego serwisu.

Naszym partnerem strategicznym jest Lafarge Cement S.A., współpracujemy również z Eco Solutions sp. z o.o. i EKO-ZEC sp. z o.o.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie transportu materiałów sypkich, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez odwiedziny naszej siedziby firmowej.

Projekt i realizacja VEGA.NET.PL
Zaufali
nam